Kızgın Su Kazanları

Tanımlama           : Kızgın Su Kazanları Üç tam geçişli çelik kazan

Seri / Tip             : S.K.S.K. Serisi Kızgın Su Kazanları, Skoc tip Kızgın Su Kazanları - Y.K.S.K. Serisi Kızgın Su Kazanları, Yarım Silindirik Kızgın Su Kazanları

Kapasite Aralığı   : 150.000 - 5.000.000 Kcal/h

İşletme Sıcaklığı : 200°C

Kazan Sacı           : P 355 GH - Sertifikalı*

Kazan Borusu      : Çekme çelik borulu - Sertifikalı*

İşletme Ömrü      : Minimum 8 Yıl** - Maksimum 15 Yıl**

Garanti                : Kızgın Su Kazanları üretim hatalarına karşı 2 yıl boyunca garantilidir.

Yakıt ( YSKK-YSKSK )      : Katı Yakıt, Atık Yakıt-Elle yüklemeli 

Stokerli (Otomatik Yükleyici) Ön Ocaklı sistem, SKOC Tip kızgın su kazanları

Yakıt ( SKK-SKSK )        : Sıvı, gaz ve doğalgaz yakıtlı Kızgın Su Kazanları.Kızgın Su Kazanları,buhar kazanları


Kullanılan çelik malzeme ERDEMİR markadır ve sertifikalıdır.

Kızgın Su KazanlarıUygun İşletme koşulları sağlandığında ki işletme ömrü değerleri.


TEMASAN marka, Kızgın Su Kazanları yüksek verimli, yüksek teknolojiyle üretilmiş kazanlardır ve tüm Kızgın Su Kazanları fabrikamızda standartlarca belirlenmiş testlere tabi tutulduktan sonra hizmetinize sunulur.


Kızgın Su Kazanları nın tasarımında, üretiminde ve satış sonrası hizmetlerde çalışan deneyimli TEMASAN personeli siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için çalışmaktadır.


TEMASAN markalı Kızgın Su Kazanları üç tam geçişli, alev ve duman borulu, yüksek verim değerlerine sahip bir üründür. Kızgın Su Kazanları nın alev ve duman boruları aynalara kaynaklıdır. Bu sayede tamir ve bakım işleri kolaylıkla yapılabilir. Yarım silindirik Kızgın Su Kazanları, katı yakıtlı YKSK Kızgın Su Kazanları serisi Kızgın Su Kazanları gerektiğinde doğalgaz yakmaya elverişli hale getirilebilir. Türk Standartları Enstitüsünün vermiş olduğu ilgili belgelere sahip, basınçlı kaplar direktiflerine ve EN standartlarına uygun üretimi yapılan TEMASAN marka Kızgın Su Kazanları, uzun işletme ömrü, düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek verim değerleri ile müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir üründür.


KIZGIN SU KAZANLARI GARANTİ ŞARTLARI

Garanti Süresi, Kızgın Su Kazanları nın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Kızgın Su Kazanları imalat hatalarına karşı, bu süre boyunca TEMASAN güvencesi altındadır.

Kızgın Su Kazanları nın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, ürünün fabrikamıza bildirim tarihinden itibaren başlar.

Kızgın Su Kazanları nın garanti süresi içerisinde arızalanması halinde gerekirse değiştirilecek parça değeri ve işçilik masrafları için her hangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Kızgın Su Kazanları nın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

KIZGIN SU KAZANLARI NIN GARANTİ KAPSAMI DIŞINDAKİ HUSUSLAR

Kızgın Su Kazanları nın nakliyesi esnasında meydana gelen hasar ve arızalar.

Kızgın Su Kazanları için hatalı yer seçimi, yerleştirme, hatalı kapasite seçimi, hatalı tesisat boru bağlantıları ve amaç dışı kullanımından doğan hasar ve arızalar.

Kızgın Su Kazanları nın montajı ve işletilmesi esnasında kızgın su kazanı na giren yabancı maddelerin meydana getirdiği hasar ve arızalar.

Kızgın Su Kazanları için gerekli bacanın yetersiz oluşu.

Kızgın Su Kazanları için, dışardan alınan kullanım malzemeleri, emniyet armatürleri, aksesuar ve yedek parçalardan kaynaklanan hasar ve arızalar.

Fazla tesisat basıncı ve buna bağlı hasar ve arızalar.

Harici, fiziki çarpma, çizik ve kırılma vb. ve kimyevi etkenlerden doğan hasar ve arızalar.

Kızgın Su Kazanları na uygun olamayan yakıt kullanımından doğan hasar ve arızalar.

Kızgın Su Kazanları nın susuz, yetersiz su veya hatalı su ile çalıştırılmasından doğan hasar ve arızalar.

Kullanıcının periyodik olarak yapması gereken bakım ve kontrolleri yapmamasından doğacak hasar ve arızalar.

Kızgın Su Kazanları (YSKSK Tip) ızgaralarına aşırı yakıt yükleme ve külün su ile kazan içerisinde soğutulmasından dolayı ızgarada meydana gelecek kırılmalar çatlaklar garanti kapsamı dışındadır.

Firmamıza haber verilmeden yapılacak tamir veya değişiklikler veya cihazın herhangi bir şekilde kurcalanması ve ayar yapılmak istenmesinden doğacak hasar ve arızalar.

Kızgın Su Kazanları nın (YSKSK Tip) doğal gazlı sisteme çevrilmesi durumunda; hatalı gaz tesisatı bağlantıları ile cihaz haricinde sistemde yer alan tesisat vb. arıza ile bunlardan kaynaklanan cihaz arızaları.

Etiketler: emprenye, tesis, basınçlı, Kizgin Su Kazanlari


Top