Kalorifer Kazanları

KALORİFER KAZANLARI (Sıcak Su Kazanı )


Tanımlama           :Kalorifer Kazanları Üç tam geçişli çelik kazanlardır.

Seri / Tip             : S.K.K Serisi Kalorifer Kazanları, Skoc tip Kalorifer Kazanları - Y.S.K.K. Serisi Kalorifer Kazanları, Yarım Silindirik Kalorifer Kazanları

Kapasite Aralığı   : 75.000 - 5.000.000 Kcal/h

İşletme Sıcaklığı  : 90 / 70°C

İşletme Basıncı    : 0.5 - 5.0 BAR

Kazan Sacı           : P 235 GH / P 265 GH - Sertifikalı*

Kazan Borusu       : Dikişli kazan borusu - Sertifikalı*

İşletme Ömrü       : Minimum 10 Yıl** - Maksimum 20 Yıl**

Garanti                 : Kalorifer Kazanları üretim hatalarına karşı 2 yıl boyunca garantilidir.

Yakıt ( YSKK )       : Katı Yakıt Kalorifer Kazanları- Elle yüklemeli Kalorifer Kazanları / Stokerli (Otomatik Yükleyici)

Yakıt ( SKK )Kalorifer Kazanları         : Sıvı Kalorifer Kazanları, gaz Kalorifer Kazanları ve doğalgaz yakıtlı Kalorifer Kazanları.


Kullanılan çelik malzeme ERDEMİR markadır ve sertifikalıdır.

Kalorifer Kazanları Uygun İşletme koşulları sağlandığında ki işletme ömrü değerleri.kalorifer kazanları,yakıt tankları

TEMASAN marka, Kalorifer Kazanları yüksek verimli, yüksek teknolojiyle üretilmiş kazanlardır ve tüm Kalorifer Kazanları fabrikamızda standartlarca belirlenmiş testlere tabi tutulduktan sonra hizmetinize sunulur.


Kalorifer Kazanları nın tasarımında, üretiminde ve satış sonrası hizmetlerde çalışan deneyimli TEMASAN personeli siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için çalışmaktadır.


TEMASAN markalı Kalorifer Kazanları üç tam geçişli, alev ve duman borulu, yüksek verim değerlerine sahip bir üründür.Kalorifer Kazanları nın alev ve duman boruları aynalara kaynaklıdır. Bu sayede tamir ve bakım işleri kolaylıkla yapılabilir. Yarım silindirik, katı yakıtlı YSKK serisi Kalorifer Kazanları gerektiğinde doğalgaz yakmaya elverişli hale getirilebilir. Türk Standartları Enstitüsünün vermiş olduğu ilgili belgelere sahip, basınçlı kaplar direktiflerine ve EN standartlarına uygun üretimi yapılan TEMASAN marka Kalorifer Kazanları, uzun işletme ömrü, düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek verim değerleri ile müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir üründür.


KALORİFER KAZANLARI NIN GARANTİ ŞARTLARI

Garanti Süresi, Kalorifer Kazanları nın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Kalorifer Kazanları imalat hatalarına karşı, bu süre boyunca TEMASAN güvencesi altındadır.

Kalorifer Kazanları nın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, ürünün fabrikamıza bildirim tarihinden itibaren başlar.

Kalorifer Kazanları nın garanti süresi içerisinde arızalanması halinde gerekirse değiştirilecek parça değeri ve işçilik masrafları için her hangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Kalorifer Kazanları nın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


KALORİFER KAZANLARI NIN GARANTİ KAPSAMI DIŞINDAKİ HUSUSLAR

Kalorifer Kazanları nın nakliyesi esnasında meydana gelen hasar ve arızalar.

Kalorifer Kazanları için hatalı yer seçimi, yerleştirme, hatalı kapasite seçimi, hatalı tesisat boru bağlantıları ve amaç dışı kullanımından doğan hasar ve arızalar.

Kalorifer Kazanları nın montajı ve işletilmesi esnasında kalorifer kazanı na giren yabancı maddelerin meydana getirdiği hasar ve arızalar.

Kalorifer Kazanları için gerekli bacanın yetersiz oluşu.

Kalorifer Kazanları için, dışardan alınan kullanım malzemeleri, emniyet armatürleri, aksesuar ve yedek parçalardan kaynaklanan hasar ve arızalar.

Fazla tesisat basıncı ve buna bağlı hasar ve arızalar.

Harici, fiziki çarpma, çizik ve kırılma vb. ve kimyevi etkenlerden doğan hasar ve arızalar.

Kalorifer Kazanları na uygun olamayan yakıt kullanımından doğan hasar ve arızalar.

Kalorifer Kazanları nın susuz, yetersiz su veya hatalı su ile çalıştırılmasından doğan hasar ve arızalar.

Kullanıcının periyodik olarak yapması gereken bakım ve kontrolleri yapmamasından doğacak hasar ve arızalar.

Kalorifer Kazanları (YSKK Tip) ızgaralarına aşırı yakıt yükleme ve külün su ile kazan içerisinde soğutulmasından dolayı ızgarada meydana gelecek kırılmalar çatlaklar garanti kapsamı dışındadır.

Firmamıza haber verilmeden yapılacak tamir veya değişiklikler veya cihazın herhangi bir şekilde kurcalanması ve ayar yapılmak istenmesinden doğacak hasar ve arızalar.

Kalorifer Kazanları nın (YSKK Tip) doğal gazlı sisteme çevrilmesi durumunda; hatalı gaz tesisatı bağlantıları ile cihaz haricinde sistemde yer alan tesisat vb. arıza ile bunlardan kaynaklanan cihaz arızaları.

Etiketler: Kalorifer Kazanlari, kazan, kalorifer, emprenye


Top