Buhar Kazanları

BUHAR KAZANLARI

Tanımlama              : Üç tam geçişli çelik buhar kazanları

Seri / Tip                : S.B.K Buhar Kazanları Serisi, Skoc tip - Y.S.B.K. Buhar Kazanları Serisi, Yarım Silindirik Buhar Kazanları

Kapasite Aralığı      : 75.000 - 5.000.000 Kcal/h

Buhar Kapasitesi    : 150 - 15.000 kg/h buhar

İşletme Basıncı      : 0.5 - 15.0 BAR

Kazan Sacı              : P 355 GH - Sertifikalı*

Kazan Borusu         : Çekme çelik borulu - Sertifikalı*

İşletme Ömrü         : Minimum 8 Yıl** - Maksimum 15 Yıl**

Garanti                  :Buhar Kazanları Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl boyunca garantilidir.

Yakıt ( YSKK-YSBK )       : Katı Yakıt Buhar Kazanları- Elle yüklemeli Buhar Kazanları   Stokerli (Otomatik Yükleyici) Buhar Kazanları

  Ön Ocaklı Sistem, SKOC Tip Buhar Kazanları

Yakıt ( SKK-SBK )          : Sıvı, gaz ve doğalgaz yakıtlı Buhar Kazanları.


Buhar Kazanları,boyler


Kullanılan çelik malzeme ERDEMİR markadır ve sertifikalıdır.

Buhar Kazanları nın Uygun İşletme koşulları sağlandığında ki işletme ömrü değerleri.TEMASAN marka, buhar kazanı yüksek verimli, yüksek teknolojiyle üretilmiş Buhar Kazanları dır. ve tüm Buhar Kazanları fabrikamızda standartlarca belirlenmiş testlere tabi tutulduktan sonra hizmetinize sunulur.


Buhar Kazanları nın tasarımında, üretiminde ve satış sonrası hizmetlerde çalışan deneyimli TEMASAN personeli siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için çalışmaktadır.


TEMASAN markalı Buhar Kazanları üç tam geçişli, alev ve duman borulu, yüksek verim değerlerine sahip bir üründür.Buhar Kazanları nın alev ve duman boruları aynalara kaynaklıdır. Bu sayede tamir ve bakım işleri kolaylıkla yapılabilir. Yarım silindirik, katı yakıtlı YSBK serisi Buhar Kazanları gerektiğinde doğalgaz yakmaya elverişli hale getirilebilir. Türk Standartları Enstitüsünün vermiş olduğu ilgili belgelere sahip, basınçlı kaplar direktiflerine ve EN standartlarına uygun üretimi yapılan TEMASAN marka Buhar Kazanları, uzun işletme ömrü, düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek verim değerleri ile müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir üründür.


Buhar Kazanları nın GARANTİ ŞARTLARI

Garanti Süresi, Buhar Kazanları nın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Buhar Kazanları imalat hatalarına karşı, bu süre boyunca TEMASAN güvencesi altındadır.

Buhar Kazanları nın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, ürünün fabrikamıza bildirim tarihinden itibaren başlar.

Buhar Kazanları nın garanti süresi içerisinde arızalanması halinde gerekirse değiştirilecek parça değeri ve işçilik masrafları için her hangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Buhar kazanı nın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

BUHAR KAZANLARI NIN GARANTİ KAPSAMI DIŞINDAKİ HUSUSLAR

Buhar Kazanları nın nakliyesi esnasında meydana gelen hasar ve arızalar.

Buhar Kazanları için hatalı yer seçimi, yerleştirme, hatalı kapasite seçimi, hatalı tesisat boru bağlantıları ve amaç dışı kullanımından doğan hasar ve arızalar.

Buhar Kazanları nın montajı ve işletilmesi esnasında buhar kazanı na giren yabancı maddelerin meydana getirdiği hasar ve arızalar.

Buhar Kazanları için gerekli bacanın yetersiz oluşu.

Buhar Kazanları için, dışardan alınan kullanım malzemeleri, emniyet armatürleri, aksesuar ve yedek parçalardan kaynaklanan hasar ve arızalar.

Fazla tesisat basıncı ve buna bağlı hasar ve arızalar.

Harici, fiziki çarpma, çizik ve kırılma vb. ve kimyevi etkenlerden doğan hasar ve arızalar.

Buhar Kazanları na uygun olamayan yakıt kullanımından doğan hasar ve arızalar.

Buhar Kazanları NIN susuz, yetersiz su veya hatalı su ile çalıştırılmasından doğan hasar ve arızalar.

Kullanıcının periyodik olarak yapması gereken bakım ve kontrolleri yapmamasından doğacak hasar ve arızalar.

Buhar Kazanları (YSBK Tip) ızgaralarına aşırı yakıt yükleme ve külün su ile kazan içerisinde soğutulmasından dolayı ızgarada meydana gelecek kırılmalar çatlaklar garanti kapsamı dışındadır.

Firmamıza haber verilmeden yapılacak tamir veya değişiklikler veya cihazın herhangi bir şekilde kurcalanması ve ayar yapılmak istenmesinden doğacak hasar ve arızalar.

Buhar Kazanları nın (YSBK Tip) doğal gazlı sisteme çevrilmesi durumunda; hatalı gaz tesisatı bağlantıları ile cihaz haricinde sistemde yer alan tesisat vb. arıza ile bunlardan kaynaklanan cihaz arızaları.

Etiketler: Kalorifer Kazanları, Buhar Kazanları, Boyler, Yakıt Tankları, Hava Tankları, Kızgın Su Kazanları, Eşanjör, Kum Filtreleri


Top